search icon

صفحه کابینت دکتون!

like icon 86 like icon 637

همانطور که می دانید، آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش ها و قلب تپنده ی هر خانه ای است و باید بر روی طراحی دکوراسیون داخلی آن دقت و حساسیت بیشتری داشته باشید. بهتر است که در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه درانتخاب نوع متریال و رنگ صفحه کابینت و کانترتاپ اشپزخانه کمی سخت گیر باشید زیرا صفحه کابینت و کانترتاپ آشپزخانه تاثیر قابل توجهی بر روی طراحی آشپزخانه می گذارند و نقطه کانونی آشپزخانه محسوب می شوند.


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

صفحه کابینت دکتون!

به طور کلی انتخاب متریال مناسب برای صفحه کابینت و کانتر آشپزخانه یک تصمیم بسیار مهم است. زیرا شما باید متریالی انتخاب کنید که علاوه برعمر و دوام زیاد، از نظر زیبایی نیز چشم گیر باشد. هنگامی که شما در مورد متریال مناسب برای صفحه کابینت و کانترتاپ آشپزخانه فکر می کنید، چه چیزی به ذهن می آید؟ احتمالا گرانیت، کوارتز، مرمر، گرانیت و یا شاید صفحه کابینت کورین. آیا شما به دنبال متریالی شگفت انگیز، خاص با ویژگی های منحصربه فرد برای کانترتاپ آشپزخانه خود هستید که بتواند گرمای زیاد، لکه ها و خراش های عمیق را تحمل کند؟ آیا چنین چیزی وجود دارد؟

 

دکتون

دکتون، یک محصول جدید و هیجان انگیز برای صفحه کابینت، کانترتاپ آشپزخانه، کفپوش و حتی کاربرد های بیرونی مانند نمای ساختمان و آشپزخانه های بیرونی است. سنگ مصنوعی دکتون یک محصول عالی و بی نظیر برای کسانی است که قصد دارند آشپزخانه خود را به یک فضای منحصر به فرد تبدیل کنند. سنگ دکتون پتانسیل این را دارد که شما بدون هیچ گونه برش و محدودیتی آن را بر روی اپن آشپزخانه خود نصب کنید. سنگ دکتون یک سطح کاملا یکنواخت است که به طور یکپارچه درسبکهای مختلف طراحی بر روی اپن آشپزخانه نصب می شود. با اطمینان می گوییم که سنگ دکتون با ویژگی های خاص و منحصر به فردش می تواند تمام انتظارات مشتریان خود را برآورده کند. سنگ مصنوعی دکتون نتیجه ی تکامل یک جهش تکنولوژیک و صنعتی است که قادر به تولید فرآیند جدید، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو است. سنگ دکتون متشکل از کریستال کوارتز، پرسلین و شیشه محصولی اسپانیایی است که مورد استقبال اکثر مردم جهان قرار گرفته است. سنگ دکتون صفحات فشرده ای است که در زیر فشار 2500 تن و دمای 1200 درجه ی سانتیگراد به وجود می آید.

 

سنگ دکتون چه ویژگی هایی دارد؟!

در واقع دکتون بدلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر فشار، خراشیدگی و سابیدگی مناسب ترین گزینه برای استفاده در محیط های پر رفت و آمد می باشد. خاصیت جذب در سنگ دکتون بسیار کم است و به همبن دلیل امکان رشد و تکثیر میکروب ها و باکتری ها وجود ندارد و آنتی باکتریال می باشد. دکتون ضریب انبساط بسیار پایینی دارد. این ویژگی سبب شده است تا این محصول در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی از خود نشان بدهند. بنابراین استفاده از دکتون برای مصارف ساختمانی در مناطق بسیار گرم و سرد مناسب ترین انتخاب می باشد.دکتون علاوه یر ظاهر زیبا و خیره کننده، امتیازات بسیار مهم دیگری نیز دارد. این محصول ضد احتراق می باشد و بدلیل مقاومت بالا در برابر آتش هیچ گونه آثار سوختگی، سیاهی و ترک بر روی آن دیده نمی شود. سنگ دکتون به دلیل مقاومت بالا در برابر گرما و خراشیدگی و زیبایی خیره کننده اش ، گزینه ای عالی برای صفحه کابینت و کانتر تاپ آشپزخانه می باشد.


کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/06/31 , 10:00
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.