search icon

رز کوارتز

like icon 10 like icon 400

سنگ رز کوارتز یک نوع سنگ معدنی آذرین است که با انجماد ماگما گرانیتی سنگ مذاب به وجود می آید . یک شکل نادر از رز کوارتز،  کوارتز صورتی می باشد . قسمت کمی از این سنگ معدنی  خاصیت جواهری دارد از هر تن رز کوارتز استخراج شده تنها نیم درصد آن خواص جواهری دارد. قسمت عمده رز کوارتز تولید شده برای اموری مانند محوطه سازی و دکوراسیون داخلی به عنوان کاشی و نمونه های معدنی برای کلکسیونر ها استفاده می شوند . همچنین در کنده کاری از قبیل تندیسه و مجسمه های کوچک تزئینی ستون های هرمی و سایر اشکال کروی کاربرد دارد.


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

رز کوارتز

سنگ رز کوارتز چه خواصی دارد؟

به طور کلی سنگ رز کوارتز به صورت منشور شش وجهی که سطح آن لوزی شکل است می باشد. خصلت بلوری رز کوارتز نامنظم از نظر شکل می باشد . این سنگ ها مات رو به شفاف می باشند. از این سنگ قیمتی برای تنظیم فشارخون و باز شدن گرفتگی رگ ها، بیماری های قلبی و فشارخون موثر می باشد . در هنگام آشفتگی های روحی، می توانیم دراز بکشیم و این سنگ را در دست بگیریم چرا که این سنگ افسردگی و دل نگرانی های درونی را از بین می برد.


کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/06/31 , 10:37
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.