search icon

انتخاب دکوراسیون منزل

like icon 61 like icon 631

 همانطور که می دانید انتخاب دکوراسیون خانه بخشی از گزینش های ما در خرید و اجرا است. به همان نحوی که ما در انتخاب لباس و لوازم شخصی سلیقه ی خاص و متفاوت با دیگران داریم برای طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی منزلمان هم سبک مطابق با استایل خودمان را انتخاب می کنیم.

 


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

انتخاب دکوراسیون منزل

به طور کلی سبک های دکوراسیون داخلی به چند بخش اصلی تقسیم می شوند که در دسته بندی بزرگتر شامل دکوراسیون داخلی مدرن و معاصر یا همان سنتی (تردیشنال ) می شوند. کمتر کسی به سراغ انتخاب دکوراسیون داخلی سنتی می رود و اکثرا علاقه مند به انتخاب و اجرای دکوراسیون مدرن به سبک زیرشاخه های ان از قبیل  مینیمال، کلاسیک، آرت دکو، رترو، شهری، محلی، جورجین، ویکتوریایی هستند.

 

انسان های پرهیجان و شاد

به طور حتم می توانید حدس بزنید که این افراد به سراغ دکوراسیون های شاد و پرانرژی و استفاده از رنگهای جیغ در طراحی داخلی استفاده می کنند. باید توجه کنید که دکوراتورهای حرفه ای دنیا زمانی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی منزل برای خانه ی شخصی را دارند ابتدا با صحبت کردن به علائق و روحیات شخص پی برده و سپس انتخب رنگ و طراحی ها را آغاز می کنند. در صورتی که شما فردی پر انرژی هستید باید سبک خانه ی شما پاسخگوی این حس و روحیه باشد.

 

انسان های مدرن و آرام

به طور معمول انسان های آرام به دنبال دکوراسیونی با رنگهای آرام و ملایم هستند. این افراد سبک مینیمال را به هر سبکی ترجیح می دهند چرا که این سبک اصل نظم را در خود دارد و از هر نوع به هم ریختگی به دور است. هرچند افرادی که وسواس های در افکار و رفتار خود دارند نیز از این سبک ها استقبال می کنند.

 

طرفداران دکوراسیون های مجلل

این دسته از افراد اغلب به سراغ استفاده از اکسسوارهایی همچون آینه هایی با قابهای پرکار و ست کردن ویژه و خاصی برای مبلمان و کاغذ دیواری خانه می روند و به طور کلی در دکوراسیون داخلی منزلشان بر هر چیزی ارجح تر می دهند.


کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/07/02 , 00:16
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.