search icon

همه چیز راجب سنگ آکومارین

like icon 173 like icon 756

شاید تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که نام سنگ ها از کجا می آید و این نامهای متفاوت برگرفته از چه شخصی و یا چه موضوعی است. یکی از سنگهایی که امروزه به عنوان سنگ جواهر شناخته می شود و استفاده زیادی در جواهرات طلا و نقره دارد، سنگ آکوامارین است.


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

همه چیز راجب سنگ آکومارین

 

سنگی که به دلیل رنگ آبی شفاف ش طرفداران بسیاری دارد. در ادامه می خواهیم به تشریح این سنگ و همچنین نام زیبای آن بپردازیم.

آکوامارین از دو بخش در زبان لاتین تشکیل شده است، کلمه آکوا به معنای آب و مارین به معنای دریا می باشد که وجهه این سنگ را به خوبی نشان می دهد، رنگ آبی و آبی متمایل به سبز و شفافیتی که این سنگ دارد به خوبی به کلمه آب دریا نزدیک است. این سنگ از خانواده سنگ معدنی بریل است. سنگ های خانواده بریل به صورت کریستال های بزرگ شکل گرفته اند. ضریب شکست این سنگ ۱٫۵۷ بوده و سختی آن بین ۷٫۵ الی ۸ می باشد که برای این سنگ اعداد خوبی است.

سنگ زمرد نیز از خانواده بریل می باشد و طیف رنگی سبز تا سبز مایل به آبی را دارد. اما سنگ آکوامارین رنگی در محدوده آبی متمایل به سبز روشن دارد.

یکی از بزرگترین معادن سنگ آکوامارین در کوه های کاراکورام پاکستان است. علاوه بر پاکستان این سنگ را می توان در کشورهای زامبیا، ماداگاسکار، نیجریه، برزیل، موزامبیک و ویتنام یافت.به همراه داشتن این سنگ قدرت حفاظت در برابر رویارویی با دشمنان و همچنین دادخواهی را می دهد و همچنین احساس شکست ناپذیری و در عین حال خویی مهربانانه به فرد می بخشد. آکوامارین سبب افزایش هوش و حافظه می شود.


کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/07/03 , 16:16
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.