search icon

دکوراسیونی به استایل شما

like icon 14 like icon 315

باید بدانید که انتخاب و چیدمان دکوراسیون خانه تنها به صرف هزینه و خرید لوازم گرانقیمت و شیک امروزی نیست دانستن نکات طراحی دکوراسیون با توجه به استایل اهمیت خاصی دارد.

 

 


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

دکوراسیونی به استایل شما

 همانطور که میدانید انتخاب دکوراسیون خانه بخشی از گزینش های ما در خرید و اجرا است. همانطور که ما در انتخاب لباس و لوازم شخصی سلیقه ی خاص و متفاوت با دیگران داریم برای طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی منزلمان هم سبک مطابق با استایل خودمان را انتخاب می کنیم . سبک های دکوراسیون داخلی به چند بخش اصلی تقسیم می شوند که در دسته بندی بزرگتر شامل دکوراسیون داخلی مدرن و معاصر یا همان سنتی (تردیشنال ) می شوند. این روزها کمتر کسی به سراغ انتخاب دکوراسیون داخلی سنتی می رود و اکثرا علاقه مند به انتخاب و اجرای دکوراسیون مدرن به سبک زیرشاخه های ان از قبیل  مینیمال، کلاسیک، آرت دکو، رترو، شهری، محلی، جورجین، ویکتوریایی هستند. بگذریم که کدامیک را شما انتخاب می کنید و به این بپردازیم که استایل و کاراکتر شما چه نوع دکوراسیونی را می پسندد.

 

کارترهای متفاوت دکوراسیون داخلی متفاوت
 

 • افراد شاد و پر هیجان:
  حتما شما هم می توانید حدس بزنید که این افراد به سراغ دکوراسیون های شاد و پرانرژی و استفاده از رنگهای جیغ در طراحی داخلی استفاده می کنند. باید توجه کنید که دکوراتورهای حرفه ای دنیا زمانی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی منزل برای خانه ی شخصی را دارند ابتدا با صحبت کردن به علائق و روحیات شخص پی برده و سپس انتخب رنگ و طراحی ها را آغاز می کنند. اگر شما فردی پر انرژی هستید باید سبک خانه ی شما پاسخگوی این حس و روحیه باشد.


   
 • افراد آرام و مدرن:
  افراد آرام به دنبال دکوراسیونی با رنگهای آرام و ملایم هستند. این افراد سبک مینیمال را به هر سبکی ترجیح می دهند چرا که این سبک اصل نظم را در خود دارد و از هر نوع به هم ریختگی به دور است. البته افرادی که وسواس های در افکار و رفتار خود دارند نیز از این سبک ها استقبال می کنند.


   
 • افراد و طرفداران دکوراسیون های مجلل:
  به سراغ افراد ی می رویم که به طبان ساده اشرافیت را در دکوراسیون داخلی منزلشان بر هر چیزی ارجح تر می دانند. این افراد اغلب به سراغ استفاده از اکسسوارهایی همچون آینه هایی با قابهای پرکار و ست کردن ویژه و خاصی برای مبلمان و کاغذ دیواری خانه می روند.

کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/07/02 , 06:27
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.