search icon

قوانین دکوراسیون

like icon 27 like icon 509

توجه داشته باشید که پیروی کردن از تمام قوانین دکوراسیون داخلی منزل هم خوب نیست زیرا برخی از این قوانین قدیمی هستند و باید زیر پا گذاشته شوند.

 

 

 


شرکت آفر ارائه دهنده خدمات در زمینه های سنگ کوارتز (سنگ توتم و سنگ سایلستونسنگ طبیعی (سنگ گرانیت و سنگ مرمریت) و سنگ پرسلان (سنگ دکتون، سنگ پالرمو، سنگ زیگما و سنگ راک) در ایران می باشد.

قوانین دکوراسیون

قوانینی در دکوراسیون داخلی که باید از آن ها پیروی کنید

شاید شما هم جزو افرادی باشید که خیال میکنید با رعایت تمامی قوانین دکوراسیونی میتوانید منزلی مدرن و بی عیب و نقص دکوراسیون کنید اما شاید بد نباشد که بدانید طراحان داخلی و دکوراتور ها خیلی راحت برخی از این قوانین را زیر پا میگذارند زیرا معتقدند این قوانین قدیمی هستند و باید فراموش شوند.

 1. دکوراسیون منزل مدرن امروزی:
  طراحان داخلی اصولا اعتقادی به قوانین دکوراسیونی ندارند آن ها فقط از سلیقه شخصی شان پیروی میکنند بهتر است شما هم برخی از قوانین دکوراسیونی را زیاد جدی نگیرید.

   
 2. سفید بودن رنگ دیوارها:
  بسیاری از افراد معتقدند رنگ دیوارهای خانه باید فقط و فقط سفید باشند زیرا این یکی از قوانین دکوراسیونی است اما بهتر است این قانون را فراموش کنید و از هر رنگی که دوست دارید برای دیوار های منزل تان استفاده کنید.

   
 3. رنگ دکوراسیون اتاق کودک:
  یکی دیگر از قوانین دکوراسیونی که باید زیر پا بگذارید مربوط به اتاق کودک است، اکثر ایرانی ها تصور میکنند باید دکوراسیون اتاق دختربچه ها صورتی و اتاق پسربچه ها آبی رنگ باشد. دکوراسیون اتاق بچه ها به هر رنگی که فکرش را بکنید میتوانید باشد حتی سیاه و سفید.

   
 4. کاناپه های بزرگ:
  کاناپه های بزرگ را بیخیال شوید زیرا دیگر دوران پرطرفدار و مد بودن آن ها تمام شده است و به جای آن ها از مبلمان و صندلی های کوچک و جمع و جور استفاده کنید مخصوصا در آپارتمان های کوچک امروزی.

   
 5. دیوار رنگی اتاق بچه:
  معمولا والدین جوان بعد از مشخص شدن جنسیت فرزندشان شروع میکردند به رنگ کردن اتاق او مثلا اگر فرزندشان پسر بود دیوار های اتاق آبی رنگ میشد و اگر دختر بود صورتی، این قانون از مد افتاره را کنار بگذارید و ببینید دیوار اتاق کودک اگر سفید رنگ باشد چقدر زیبا است.

   
 6. ست میز و صندلی:
  میز و صندلی های ناهار خوری را میتوانید از سبک های مختلف انتخاب کنید حتما که نباید ست باشند، به این ترتیب دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان متنوع تر خواهد شد مانند تصویر زیر.

کانترتاپ چیست؟ برای آگاهی از بهترین نوع سنگ کانترتاپ، ایده های جدید کانترتاپ، بهترین جنس سنگ کانترتاپ، سنگ مناسب کابینت کانترتاپ وقیمت کانترتاپ، با وبلاگ شرکت آفر همراه باشید.

 

سنگ کوارتز چیست؟! سنگ کوارتز چه ویژگی هایی دارد؟! برای اجرای صفحات کوارتز با شرکت آفر،مجری کوارتز در ایران تماس بگیرید.

 

سنگ اسلب چیستسنگ اسلب چه کاربردی دارد؟! نحوه اجرای سنگ اسلب را در وبلاگ شرکت آفر مطالعه کنید.

 

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای آگاهی از فروش و اجرای صفحه کابینت کوارتز با شرکت آفر تماس بگیرید.

 

سنگ گرانیت چیست؟! برای خرید سنگ گرانیت با شرکت آفر تماس بگیرید.

نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
اشتراک گذاری:
کامنت کاربر
نظر شما
1399/06/28 , 13:08
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.