search icon

کاهش شلوغی در خانه با ترفند های دکوراسیون

like icon 0 like icon 117

توجه داشته باشید شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه منزل شان شلوغ و به هم ریخته است طوری که هر چقدر هم در تمیز کردن خانه تلاش کنید انگار بی فایده است، برای رهایی از این وضع اعصاب خورد کن ترفندها و روش هایی وجود دارد که منزل تان را از شلوغی نجات میدهند. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به قسمت های مختلف خانه سر بزنید و وسایلی که هیچ کاربردی ندارند و اضافه هستند را بردارید، دقت کنید روی میزها خیلی شلوغ نباشند و همچنین دیوارها پر از تابلو و قاب عکس نباشد.استفاده از وسایل دکوری هم حدی دارد، وسایل دکوری و کوچک اگر بیش از حد در منزل استفاده شوند باعث شلوغ به نظر رسیدن دکوراسیون میشوند. با بخش وبلاگ سایت آفر همراه باشید.

 

 

 

 • کنج های منزل را خالی بگذارید:
  اکثر خانم ها فکر میکنند باید همه گوشه ها و کنج های منزل را پر کنند اما این یک تصور اشتباه است که منزل را حسابی به هم ریخته نشان میدهد، بهتر است یکی از گوشه های منزل را دکور کنید زیرا اینطوری با خالی گذاشتن گوشه های دیگر گوشه دکور شده بیشتر به چشم میاد .

   
 • راهروها را خالی کنید:
  راهرو ها فضای باریکی هستند که مسیر رفت و آمد اند به همین دلیل باید خالی از هرگونه وسایل باشند، اگر در راهرو آینه و کنسول، گلدان های بزرگ و جاکفشی قرار داده اید بهتر است آن ها را بردارید تا راهرو باریکتر از آن چه هست به نظر نرسید.

   
 • وسایل اضافی را حذف کنید:
  هرگونه وسایل اضافی و بی کاربرد در گوشه و کنار خانه باید حذف شوند، دکوری های ریز فقط فضا را به هم ریخته میکنند پس نیازی به آن ها ندارید . سعی کنید روی میز ها فقط یک گلدان شیک قرار دهید و روی میز را زیاد شلوغ نکنید.

   
 • سبک مینیمال را وارد دکوراسیون تان کنید:
  با سبک مینیمال آشنا شوید و آن را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، سبک مینیمال یعنی ساده گرایی در عین مدرن بودن. این سبک فضای منزل را به سادگی دیزاین میکند و از هرگونه شلوغی و نا به سامانی نجات میدهد پس میتواند بهترین انتخاب برای رهایی از شلوغی دکوراسیون باشد.

 

 

 

سایر مطالب مرتبط با سنگ کوارتز، سنگ کوارتز آنتولینی، سنگ کوارتز دکتون، سنگ کوارتز توتم، سنگ کوارتز آفر، اجرای صفحات کوارتز، کوارتز صورتی را در سایت شرکت آفر (مجری سنگ کوارتز، مجری صفحات طبیعی) مطالعه کنید.

 

با بخش دکوراسیون آفر می‌توانید از اخبار و مطالب مرتبط با دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی و... مطلع شوید.

 

شرکت آفر مجری سنگ کوارتز، مجری سنگ طبیعی، مجری و تولید کننده سنگ های طبیعی، مجری صفحات کوارتز، مجری صفحات طبیعی، مجری و تولید گرانیت در ایران می‌باشد.

 

از طریق سایت شرکت آفر می‌توانید از افتتاح شعبه آفر مطلع شوید.

اشتراک گذاری: